„Bez korekty” — konkurs na reportaż społeczno-obyczajowy związany z ziemią gorlicką

start 01.07.2019 08:01

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach

koniec 31.08.2019 08:01

Lokalizacja: Gorlice, ul. Jagiełły 1

Weź udział w konkursie na najlepszy reportaż społeczno-obyczajowy związany z ziemią gorlicką i zmierz się z codziennością miejsca, w którym mieszkasz!

Czekamy na pomysły tekstów reporterskich — prawdziwych, dojrzałych i unikatowych opowieści, których wspólny mianownik sprowadza się do ludzi i ich codzienności. Interesują nas reportaże społeczno-obyczajowe — tzw. bękarty literatury, w których nie ma miejsca na fikcję, bowiem przedstawiane historie opisują życie przyłapane na gorącym uczynku, niekoniecznie sklejone z dobrych słów czy jasnych kolorów.

Wyłonimy trzy najciekawsze pomysły! Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (I miejsce: tablet, II miejsce: kamera sportowa, III miejsce: głośnik bluetooth) oraz publikacja reportażu w lokalnym portalu internetowym www.halogorlice.info.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół średnich z powiatu gorlickiego. Reportaże należy przesyłać do 31 sierpnia 2019 (sobota) na adres: [email protected]. Wyniki zostaną ogłoszone do 15 września 2019 na stronie internetowej biblioteki.

Szczegóły konkursu „Bez korekty” znajdują się w Regulaminie. Dodatkowych informacji udziela Judyta Rosin (tel.: 18 352 19 62; e-mail: [email protected]).

Konkurs na reportaż społeczno-obyczajowy „Bez korekty” jest organizowany w ramach projektu „Non fiction — spotkania z mistrzami reportażu”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Szczegóły i regulamin konkursu jest dostepny na www.mbp.gorlice.pl

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.