Reklama

  • Telewizja Gorlice.tv - Telewizja Lokalna Zasięg Globalny
  •  

 

  • Jesteś zainteresowany kampanią reklamową w Telewizji Gorlice.tv, czekam na twój sygnał aby niezwłocznie przygotować dla Ciebie najbardziej dobraną efektywną ofertę.

TELEWIZJA GORLICE.TV
GRUPA MEDIALNA NA ŻYWO
- OFERTA REKLAMOWA -

Grupa Medialna Na Żywo to innowacyjny projekt polegający na zrzeszeniu lokalnych telewizji z terenu województwa podkarpackiego oraz małpolskiego w jedną, wspólną stację internetową. Do Grupy należą:  TV Podkarpacka, Twoja TV,  TV Lubaczów, Gorlice TV, , iTV Wisła, TV Łańcut, TV Kluczowa, Tarnowska TV, Portal Miejski Mój Rzeszów, a także Rzeszów Na Żywo.pl. Pomysłodawcą, a także wykonawcą w tym zakresie jest Czyż - Studio Filmowe, z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Dębickiej 450, właściciel Telewizji Internetowej Rzeszów Na Żywo.pl.

W związku z tym, że w realizowanym projekcie uczestniczy wiele podmiotów, oferta programowa, a także możliwości realizacyjne Grupy mają szerokie spektrum działania, a także oddziaływania na widzów. Grupa Medialna Na Żywo to także intensywny plan rozwoju. Wśród materiałów, które będą znajdowały się w regularnej będzie można odnaleźć:  realizacje newsów o tematyce informacyjnej, politycznej, społecznej, kulturalno-sportowej oraz interwencyjnej, relacje z imprez, koncertów oraz wydarzeń kościelnych i państwowych. Dzięki serwisowi Grupy Medialnej Na Żywo widz w jednym miejscu znajdzie informacje z Rzeszowa, Przemyśla, Przeworska, Mielca, Dębicy, Stalowej Woli, Jarosławia, Krosna, Jasła, Leska, Sanoka i Lubaczowa. Uzupełnieniem części informacyjnej będzie natomiast regularne wydanie pogody z regionów całego Podkarpacia.

Poza realizacją codziennych wydań informacyjnych treść programową stacji będą tworzyły również produkcje kulturalno-rozrywkowe. Nie zabraknie więc informacji o aktualnych i zbliżających się koncertach organizowanych przez np.  Filharmonię Podkarpacką, Rzeszowską Estradę czy miejscowe kluby muzyczne, a także wywiadów z solistami i muzykami. Dla miłośników sztuki filmowej przygotujemy dawkę najświeższych informacji dotyczących kinowych premier, a także opinii na ich temat. Rozwiązaniem dla aktywnych politycznie będzie „Salonik Polityczny" - program, w którym pojawią się komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych, wraz z transmisją konferencji prasowych oraz wywiad z Gościem Dnia. W naszej ofercie nie zabraknie również pozycji skierowanej do rolników. Właśnie im poświęcony będzie regularny cykl „Agro News"

Na wyposażeniu stacji znajduje się nowoczesny wóz transmisyjny, dlatego wiele imprez, wydarzeń sportowych, kulturalnych czy religijnych będzie realizowanych na żywo. Kontent stacji będzie docelowo również emitowany przez zaprzyjaźnione telewizje kablowe.

Oferta reklamowa Grupy Medialnej Na Żywo daje więc kilka gwarancji:

- szeroką dostępność reklamy (pełny zasięg województwa podkarpackiego, ale i nie tylko)
- szeroką grupę odbiorców (w związku z bogatą ofertą programową grupa Grupy Medialnej Na Żywo  jest nie tylko liczna ale i zróżnicowana zarówno względem wiekowym jak 
i  obszarem zainteresowań)

- liczną grupę odbiorców, co potwierdzają prowadzone statystyki

Szczegóły:

Emisja spotu reklamowego o długości 30 sekund w cogodzinnym bloku reklamowym 
(14 emisji na dobę w godzinach od 08:00 do 22:00)
- kampania tygodniowa (98 emisji) - 900 PLN netto
- kampania dwutygodniowa ( 196 emisji) - 1700 PLN netto
- kampania miesięczna (392 emisje) - 3000 PLN netto
- kampania indywidualna planowana wspólnie z klientem -  10 PLN netto/30 sekund

Kampania indywidualna na okres 6 miesięcy

- emisja reklamy raz na godzinę przez 6 miesięcy - 2548 emisji - 12 740 PLN netto

- emisja reklamy co dwie godziny  przez 6 miesięcy - 1274 emisji - 7 644 PLN netto

- emisja reklamy co cztery godziny przez 6 miesięcy - 637 emisji - 4 459 PLN netto

Kampania indywidualna na okres 12 miesięcy

- emisja reklamy raz na godzinę przez 12 miesięcy - 5110 emisji - 15 330 PLN netto

- emisja reklamy co dwie godziny  przez 12 miesięcy - 2555 emisji - 10 220 PLN netto

- emisja reklamy co cztery godziny przez 12 miesięcy - 1277 emisji - 6 384 PLN netto

Preferowane długości spotów: 10 sek., 20sek., 30sek., 45sek., 1 min lub dłuższe, jednak nie przekraczające długości bloku reklamowego (5 minut). Ceny  za długość spotu naliczane są proporcjonalnie od ceny podstawowej 10 PLN/30 sekund.

Przykładowy koszt emisji spotu reklamowego o dł. 30 sek. w kampanii indywidualnej:
- blok reklamowy w przedziale czasowym od 08:00 do 18:00 oraz od 22:00 do 24:00 - 10 PLN netto
- blok reklamowy w przedziale czasowym od 18:00 do 22:00 - 20 PLN netto

Podane ceny są cenami promocyjnymi do których nie będą naliczane rabaty.

Lokowanie produktu w programie jest traktowane jako reklama i należy je przypisać do oferty reklamowej.


Po ustaleniu wspólnej ramówki cennik reklam zostanie uszczegółowiony.