Kolejne akty wandalizmu, tym razem w Gorlicach

  • 17.06.2020, 14:03 (aktualizacja 17.06.2020, 14:35)
  • Źródło: https://www.gorlice.pl/
Kolejne akty wandalizmu, tym razem w Gorlicach

Z przykrością informujemy, że w nocy z 13 na 14 czerwca na terenie naszego miasta dokonano szeregu aktów wandalizmu. Sprawcy „ozdobili” wulgarnymi hasłami, skierowanymi do kibiców Glinika, wiele budynków, w tym także znajdujących się w zasobach Miasta. Dzięki systemowi monitoringu, który jest jednym z narzędzi dodatkowego zabezpieczenia przestrzeni publicznej, ustalono potencjalnych sprawców. Wszystkich mieszkańców, których mienie zostało zdewastowane tej feralnej nocy, prosimy o zgłoszenie tego faktu Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach.

Wulgarne hasła oszpeciły m.in. obiekty na terenie OSiR (w tym nowo wyremontowany budynek na stadionie!), ul. Węgierskiej, ul. Legionów, ul. Mickiewicza.

Obsługiwany przez Straż Miejską oraz Policję monitoring wizyjny, ma za zadanie zwiększyć poczucie bezpieczeństwa, a także zapobiegać wypadkom i przestępstwom, przeciwdziałać aktom wandalizmu, m.in. takim jak powyższy. Dokumentacja w formie nagrań umożliwi przypisanie sprawcom winy i odpowiedzialności za popełnione czyny i stanowić będzie niepodważalny materiał dowodowy.

Gorlice są naszym wspólnym domem i wszystkim nam leży na sercu, aby były miastem czystym, zadbanym, bezpiecznym, dlatego apelujemy, żeby stanowczo reagować na wszelkie przejawy wandalizmu! Nie bądźmy obojętni i reagujmy!
 

 

Źródło: https://www.gorlice.pl/

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 18.06.2020, 14:45
Stawiam na parę wandali. Po lewo panna wandal, na prawo men wandal.

Pozostałe