Gorlice. Dwóch mężczyzn z zarzutami za posiadanie znacznej ilości narkotyków

  • 26.06.2020, 17:45
  • Źródło: http://gorlice.policja.gov.pl/
Gorlice. Dwóch mężczyzn z zarzutami za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Dwóch mieszkańców Gorlic zostało zatrzymanych po tym, jak policjanci znaleźli w samochodzie, w którym przebywali mężczyźni, znaczne ilości narkotyków. Zatrzymanym 30-to i 42-latkowi przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co grozi nawet 10 lat więzienia.

W ostatni wtorek (23.06) dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach podczas obchodu jednej z dzielnic w Gorlicach zauważyli w ustronnym miejscu, ukryty za krzewami samochód. Kiedy podjechali bliżej zauważyli stojącego przy samochodzie mężczyznę. Drugi z mężczyzn znajdował się w samochodzie i na widok policjantów szybko wysiadł i nerwowo zamknął samochód. Gdy funkcjonariusze zajrzeli przez szybę do samochodu wszystko okazało się jasne. Na siedzeniu pojazdu leżały woreczki strunowe z suszem roślinnym. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a na miejsce wezwano kryminalnych. W czasie przeszukania samochodu ujawniono jeszcze więcej woreczków z suszem, które poukrywane były w różnych miejscach, a także słoik ze znaczną ilością marihuany, wagi i woreczki strunowe. Zabezpieczono także nieznaczną ilość amfetaminy. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to ponad 425 gramów.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do Prokuratury w Gorlicach, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Jeden z nich objęty został dozorem Policji i zakazem opuszczania kraju. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: http://gorlice.policja.gov.pl/

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 27.06.2020, 22:41
Będzie psy mieli co palić

Pozostałe