W niedzielę zawody strzeleckie

  • 22.07.2020, 09:10
  • Źródło: UM Gorlice / Gorlice.pl
W niedzielę zawody strzeleckie
Organizacja powiatowa Ligi Obrony Kraju oraz Miasto Gorlice serdecznie zaprasza wszystkich chętnych sympatyków strzelectwa sportowego na zawody strzeleckie „O wakacyjny puchar Burmistrza Miasta Gorlice”, które odbędą się na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej 1A, 26 lipca 2020 r. (niedziela) o godz. 14:00.

Udział w zawodach bezpłatny

Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży i dorosłych. Zawodnicy strzelają trzynaście  strzałów, z których dziesięć najlepszych jest ocenianych do tarczy odległej 50 m.

Tradycyjnie prowadzona będzie punktacja indywidualna kobiet i mężczyzn. Uczestnik zawodów, który wystrzela najwyższy wynik otrzymuje Puchar Burmistrza Miasta Gorlice, za zajęte miejsca I-III w obu kategoriach uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Gorlice.

Broń zabezpiecza organizator zawodów. Przed rozpoczęciem strzelania zawodnicy zapoznani zostaną z zasadami bezpieczeństwa, regulaminem strzelnicy oraz ze standardowym regulaminem zawodów.

Ze względów technicznych organizator może ograniczyć liczbę strzelających do 70 osób.
Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 508-065-878

W związku z obowiązującymi przepisami i zarządzeniami związanymi z koronawirusem podczas zawodów obowiązują:

  1. Uczestnicy są zobowiązani do zasłaniania nosa i ust oraz stosowania rękawiczek ochronnych własnych.
  2. Zachowania wymaganych odległości podczas oczekiwania i na stanowisku strzeleckim.
  3. Organizator zapewnia płyny dezynfekujące.
  4. Podanie nazwiska i imienia do listy strzelających bez złożenia podpisów jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem strzelnicy i warunkami bezpieczeństwa.
  5. Organizator poda przybliżony czas zakończenia zawodów, ogłoszenia wyników wręczenia pucharu Burmistrza oraz pamiątkowych dyplomów i nagród rzeczowych za miejsca I-III, lecz ze względu na sytuacje epidemiologiczną nagrody będzie można odebrać przy najbliższej nadążającej się okazji lub podczas następnych zawodów. 
Źródło: UM Gorlice / Gorlice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe