Odwołany Festiwal Kolorów w Gorlicach!

  • 07.08.2020, 11:41
  • Źródło: UM Gorlice / Gorlice.pl
Odwołany Festiwal Kolorów w Gorlicach!
Wiemy, że Festiwal Kolorów jest jedną z bardziej wyczekiwanych imprez plenerowych na terenie naszego Miasta. Cieszy się także bardzo dużą popularnością, a frekwencją wyróżnia się znacząco wśród innych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych, przyciągając do Gorlic młodzież i rodziny z dziećmi nawet z sąsiednich powiatów.

Niestety, ze względu na obecne zagrożenie epidemiologiczne, jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję wydarzenia. Z decyzją tą czekaliśmy do ostatniej chwili, licząc na optymistyczny obrót spraw, jednak w tym wypadku bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu.

Festiwal Kolorów można zaliczyć do imprez najbardziej ”kontaktowych”, gromadzących na jednej przestrzeni tysiące uczestników. W obecnej sytuacji, gdy przypadków zachorowań na terenie całej Europy przybywa, a koronawirus znów jest w natarciu, decyzja o odwołaniu Festiwalu jest w naszej ocenie jedyną słuszną decyzją, podyktowaną troską o zdrowie mieszkańców, a także opartą o wytyczne sanitarne. Wiemy, że wielu z Was, przez cały rok czekało na kolorowe święto Gorlic, dlatego tym bardziej smutno nam przekazać te wiadomość. Mamy nadzieje, że sytuacja ta jest dla Państwa zrozumiała. Liczymy na to, że w przyszłym roku spotkamy się już bez obaw i ograniczeń, zarówno na majowym święcie miasta – Dniach Gorlic, jak i na Festiwalu Kolorów 2021.

Źródło: UM Gorlice / Gorlice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gorlice
gorlice 09.08.2020, 09:33
trochę miasto zaoszczędziło grosza może za rok jakiś porządny zespół muzyczny zaprosza a nie to co zwykle jak najtańszym kosztem.

Pozostałe