IX Etnograficzny Rajd Rowerowy Śladami prof. Romana Reinfussa

  • 08.09.2020, 09:01
  • Źródło: Stowarzyszenie GorliceBike
IX Etnograficzny Rajd Rowerowy Śladami prof. Romana Reinfussa
Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów oraz Stowarzyszenie GorliceBike serdecznie zapraszają wszystkich miłośników rowerowych wypraw po Beskidzie Niskim do udziału w IX Etnograficznym Rajdzie Rowerowym Śladami prof. Romana Reinfussa, który odbędzie się 20.09.2020 roku.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników 3 trasy:

1. Trasa MTB – Trudna – około 40 km (dla doświadczonych rowerzystów o dobrej kondycji fizycznej)
WYMAGANIA: rower górski z amortyzowanym co najmniej przednim widelcem o skoku minimum 100mm oraz wyposażony w opony terenowe o dobrej przyczepności w terenie i minimalnej szerokości 2,0”
2. Trasa Turystyczna – Średni poziom trudności – około 35 km (dla rowerzystów o dobrej kondycji fizycznej jeżdżących regularnie na dłuższe wycieczki)
3. Trasa Rodzinna – Łatwa – około 10 km (dla początkujących rowerzystów i tych którzy jeżdżą rzadko i na krótkie wycieczki)

Metą rajdu jest Park Etnograficzny Skansenu Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, ciepły posiłek, wodę, kawę lub herbatę. Dodatkowo dzieci oraz młodzież do lat 15 będą mogły bezpłatnie wziąć udział w warsztatach plastycznych.

Wpisowe wynosi:
- osoby urodzone przed 2005 rokiem – 20 zł
- osoby urodzone w 2005 roku i później – 10 zł

Maksymalna liczba uczestników została ograniczona do 150 osób. Rejestrować można się do 17 września, za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie www.gorlicebike.pl

Regulamin rajdu oraz więcej informacji na stronie organizatorów: www.muzeum.gorlice.pl oraz www.gorlicebike.pl

Źródło: Stowarzyszenie GorliceBike

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe