V Bieg Beskidnika dostojnie obchodził jubileusz

  • 29.09.2020, 14:34
  • Daniel Tarsa
V Bieg Beskidnika dostojnie obchodził jubileusz
loadingŁaduję odtwarzacz...

Oficjalna strona Biegu Beskidnika: http://biegbeskidnika.powiat.jaslo.pl/

Na podium w kategorii open kobiet na dystansie 6 km stanęły:

Na I miejscu – Joanna Oberlan – Moroń z Torunia  (Kaktus Team) z czasem 32:14

Na II miejscu – Aneta Młynarczyk z Gorlic (Gorlicka Grupa Biegowa) z czasem 33:32

Na III miejscu – Magdalena Bieszczad z Jasła z czasem 34:00

W kategorii open mężczyzn na dystansie 6 km zwyciężyli:

I miejsce – Bartłomiej Olbrych z Binarowej (Gorlicka Grupa Biegowa), wynik – 24:33

II miejsce – Janusz Gawron z Limanowej (Brygada Beskidów), wynik – 25:00

III miejsce – Przemysław Oleksy z Rzeszowa (Rzeszowskie Gazele i Gepardy), wynik 25:44

W kategoriach wiekowych na dystansie 6 km:

Kobiety do 40 r. ż

I miejsce – Joanna Skuza z Rzeszowa, wynik 35:58

II miejsce – Maria Kwiecińska z Krakowa, wynik 36:02

III miejsce – Ilona Bieszczad (KB Atletic Zręcin), wynik 36:35

Kobiety powyżej 40 r.ż

I miejsce – Magdalena Duda z Żurowej, wynik 35:54

II miejsce – Maria Mrowca z Nowego Sącza, wynik: 36:38

III miejsce – Elżbieta Tomkiewicz z Krosna, wynik: 37:08

Mężczyźni do 40 r.ż.

I miejsce – Dominik Szumiec z Jasła (Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów), wynik 26:13

II miejsce – Piotr Czarnecki z Rzeszowa, wynik 26:28

III miejsce Piotr Tokarczyk (Brygada Beskidów), wynik 26:29

Mężczyźni powyżej 40 r.ż.

I miejsce – Sławek Koba z Jasła, wynik: 30:42

II miejsce – Roman Bielski (JSST WOJTEK MTB), wynik 31:41

III miejsce – Tomasz Tomkiewicz z Krosna, wynik 31:47

Na dystansie 21 km w kategorii open najlepsi byli:

Kategoria kobiet

I miejsce – Anna Skóra z Jedlicza, wynik 1:53:43

II miejsce – Klaudia Podraza z Dębicy, wynik 1:58:18

III miejsce – Małgorzata Dziadzio z Gorlic (RACE +), wynik 2:05:32

Kategoria mężczyzn

I miejsce – Mateusz Żorniak z Sieniawy (Mega Fason Sieniawa), wynik 1:32:38

II miejsce – Łukasz Szumiec z Jasła (Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów), wynik 1:36:14

III miejsce – Rafał Kopel z Jasionki, wynik 1:37:32

Kategorie wiekowe na dystansie 21 km

Kobiety do 40 r. ż

I miejsce – Dominika Błaszczyk-Lipa z Brzeźnicy, wynik 2:11:24

II miejsce – Agnieszka Bodzioch z Krakowa, wynik 2:12:36

III miejsce – Joanna Szurek z Gorlic, wynik 2:17:40

Kobiety powyżej 40 r.ż

I miejsce – Małgorzata Kostka (Cube Team), wynik 2:10:24

II miejsce – Anna Majkowska (Wataha Rzeszów), wynik 2:17:25

III miejsce – Urszula Namiota z Dębicy (Maratończyk Dębica), wynik 2:18:18

Mężczyźni do 40 r.ż.

I miejsce – Marcin Michalec z Krosna (KKB MOSiR Krosno), wynik 1:37:34

II miejsce – Przemysław Bień z Ryglic, wynik: 1:38:56

III miejsce – Michał Skowron z Krakowa, wynik 1:39::56

Mężczyźni powyżej 40 r.ż.

I miejsce – Zbigniew Prucnal z Jasła (Jasielskie Pioruny), wynik: 1:43:27

II miejsce – Krzysztof Kozłowski z Dybawki (Przemyski Klub Biegacza), wynik 1:43:51

III miejsce – Jacek Stempkowicz z Gorlic, wynik: 1:47:58

Daniel Tarsa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe