Już dziś "Wieczór Uwielbienia z Zespołem TELEO"

  • 16.10.2020, 13:39
  • Źródło: Zespół Teleo
Już dziś "Wieczór Uwielbienia z Zespołem TELEO"

W obecnym roku, obchodzonym w stulecie urodzin Karola Wojtyły, jako Rok Jana Pawła II chcemy szczególnie zaprosić Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. W piątek 16 października, w kolejną rocznicę wyboru Papieża Polaka odbędzie się w Gorlicach WIECZÓR UWIELBIENIA, po raz pierwszy poprowadzony przez nowo powstały zespół TELEO, zbudowany na gruncie muzyki gospel, stworzony w ciągu ostatnich tygodni przez młodych wokalistów / chórzystów oraz świetnych muzyków. Zespół – którego nazwa nawiązuje do ostatnich słów wypowiedzianych przez Zbawiciela na Krzyżu - prowadzi i stworzyło muzyczne rodzeństwo Angeliki i Pawła Jędrzejowskich, które w ostatnich latach coraz silniej odbija swój ślad na polskiej, muzycznej scenie chrześcijańskiej.

W programie tego wieczoru znajdą się niezwykłe hymny i pieśni chwały, utwory stworzone między innymi przez TGD, Mate.O, Gospel Rain czy choćby BRATiJA, czyli duet rodzeństwa Jędrzejowskich. Wszystkie pieśni powstały w wielogłosowych, bogatych harmoniach i aranżacjach.

Trudno w tym szczególnym czasie zagrożenia, światowej pandemii koronawirusa i wszechogarniającej niepewności nie odwołać się do pierwszego papieskiego zawołania Jana Pawła II wypowiedzianego w dniu rozpoczęcia Jego pontyfikatu tj. „Nie lękajcie się. Otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi”. Dlatego w ten wieczór, pamiętając o postaci Ojca Świętego, chcemy wbrew lękowi popatrzeć, zaufać i uwielbić Jezusa, oddać Jemu miejsce i przestrzeń w sercu i centrum naszego życia.

Wieczór Uwielbienia odbędzie się 16 października 2020 o godz. 19.00. w kościele p/w św. Jadwigi Królowej w Gorlicach (ul. Ariańska 4).

Źródło: Zespół Teleo

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe