Na pomoc po pożarze rodzinie z Moszczenicy!

  • 24.12.2020, 09:27 (aktualizacja 25.12.2020, 13:14)
  • Damian Markowicz
Na pomoc po pożarze rodzinie z Moszczenicy!
Rodzina Państwa Sienkiewiczów z Moszczenicy w wyniku pożaru została pozbawiona możliwości mieszkania w swoim domu. W nocy 17 grudnia 2020r. doszło do pożaru, który mógł tragicznie się zakończyć. Ochotnicza Straż Pożarna z Moszczenicy, Portal Moszczenica Info i Sołtys Wsi Moszczenica ruszają na pomoc.

Małżeństwo z 2 letnim dzieckiem cudem opuściło budynek. Wszystko dzięki 2 letniej córeczce, która się obudziła przed północą. O zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

 

„- Gdyby nie to, że obudziła nas 2 letnia córeczka, to pewnie już nigdy byśmy się nie obudzili.” – mówi ze łzami w oczach Pani Sienkiewicz, właścicielka domu.

 

„- Otworzyłem drzwi od sypialni i zobaczyłem, że ogień próbuje przedostać się na górną kondygnację. Musieliśmy z żoną i córeczką uciekać przez balkon. Nie było możliwości wyjść drzwiami, bo ogień przedostawał się na klatkę schodową. Dziękuję strażakom z Moszczenicy, Gorlic i Staszkówki za szybką akcję i ugaszenie pożaru.” – dodaje Pan Dariusz, właściciel domu.

 

Do świąt Bożego Narodzenia raptem kilka dni, a rodzina Państwa Sienkiewiczów nie może mieszkać w swoim domu. Po pożarze dom wymaga gruntownego remontu, a straty to blisko 100 tys. złotych. Na chwilę obecną rodzina Państwa Sienkiewiczów mieszka u swoich bliskich, ale to rozwiązanie tymczasowe. Niestety epidemia, koniec roku i zbliżająca się zima niczego nie ułatwiają.

 

Szanowni Państwo prosimy o pomoc dla rodziny Państwa Sienkiewiczów. Liczy się każda złotówka. Aby pomóc wystarczy wejść w poniższy link i przelać dowolną kwotę.

 

https://zrzutka.pl/zgwkpx

 

Oczywiście wszystkie zebrane środki otrzyma rodzina P. Sienkiewiczów. 

Damian Markowicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe