Centrum Narciarstwa Biegowego i Rekreacji Rodzinnej w Krzywej czeka na narciarzy

  • 14.01.2021, 15:06 (aktualizacja 14.01.2021, 15:15)
  • Źródło: http://www.sekowa.pl/
Centrum Narciarstwa Biegowego i Rekreacji Rodzinnej w Krzywej czeka na narciarzy

Na krótko w grudniu zima rozbudziła nasze apetyty na aktywny narciarski wypoczynek. Obecnie śniegu jest coraz więcej. Mimo zamkniętego budynku, Centrum Narciarstwa Biegowego w Krzywej jest w pełni gotowe do przygotowania tras i szlaków dla narciarzy. Teren pod trasy biegowe został wykoszony a nierówności gruntu i korzenie usunięte. Dokonano wizji lokalnej szlaków narciarskich. Warunki pogodowe w Krzywej można obserwować na kamerach. Oprócz nich planowane jest także zainstalowanie stacji pogodowej i upublicznienie podawanych przez nią danych. 

Przy zakupie i modernizacji sprzętu komputerowego partycypowała  Gmina Sękowa i Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa.

Bieżące informacje dotyczące Centrum Narciarstwa Biegowego będą podawane na utworzonym facebooku : Centrum Narciarstwa Biegowego w Krzywej  i w godzinach otwarcia ośrodka pod numerem telefonu 18 3518770.

W związku z przedłużeniem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa organizatorzy odwołali  IV edycję zawodów narciarskich "DO UPADŁEGO", zaplanowanych 31 stycznia.

Informacje o trasach, szlakach narciarskich, wydarzeniach  na nich organizowanych i warunkach pogodowych zamieszczane są na stronie www.snieznetrasy.pl

 

Dla przypomnienia, linki do kamer:

https://www.youtube.com/watch?v=yd8NhbpTNmY

https://www.youtube.com/watch?v=9anTE0C_3is

Źródło: http://www.sekowa.pl/

Podziel się:


Pozostałe