Szczepienia przeciw covid-19 DLA NAUCZYCIELI

  • 22.02.2021, 09:25
  • Źródło: https://www.powiatgorlicki.pl/
Szczepienia przeciw covid-19 DLA NAUCZYCIELI

Informujemy, że od dnia 20 lutego (sobota) w punkcie szczepień w Szpitalu w Gorlicach rozpoczął się program szczepień przeciw covid-19 dla nauczycieli i pracowników żłobków.

Osoby które chcą się zaszczepić, proszone są o zgłoszenie chęci zaszczepienia do dyrektora swojej szkoły lub placówki. Punkty szczepień nie prowadzą bezpośredniej rejestracji nauczycieli i pracowników żłobków! Dyrektorzy szkół i placówek edukacyjnych, których pracownicy będą szczepieni w Gorlickim Szpitalu, zostaną poinformowani o terminie szczepienia sms-em. Szczepienia nauczycieli będą prowadzone w weekendy.

W przypadku wątpliwości merytorycznych dyrektorzy szkół mogą kontaktować się z koordynatorem ds. szczepień Panem Krzysztofem Kosiba pod numerem tel. 18 35 53 484. Szczegółowe informacje dotyczące szczepień przeciw covid-19 znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dla-nauczycieli?fbclid=IwAR0214PcEaWDbdE7r_nnhuLcI505JPHi_gdZDD5luyHaZpezIc8_4wiUkjcv

Źródło: https://www.powiatgorlicki.pl/

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe