Informacja w sprawie budowy domu dla pogorzelców z Siedlisk

  • 07.03.2021, 15:55
  • Źródło: http://naszabobowa.pl/
Informacja w sprawie budowy domu dla pogorzelców z Siedlisk

Burmistrz Bobowej informuje, że zakończona została procedura prawna zezwalająca na prowadzenie spraw związanych z rozpoczęciem budowy domu dla pogorzelców z Siedlisk.

Zlecone zostały prace geodezyjne w celu wykonania mapy do celów projektowych. Po wyborze projektu budynku z udziałem poszkodowanej rodziny, projektant opracuje plan zagospodarowania działki. Po dokonaniu niezbędnych uzgodnień zgodnie z obowiązującymi przepisami, do Starostwa  Powiatowego w Gorlicach wraz z dokumentacją projektową zostanie złożony wniosek w celu wydania pozwolenia na budowę.

Społeczny Komitet Pomocy Pogorzelcom z Siedlisk informuje, że aktualnie na odbudowę domu poszkodowanej rodzinie zebrano kwotę 122 959,66 zł. Zwracamy się z prośbą o  dalsze wpłacanie środków finansowych na konto Komitetu. Liczy się każda złotówka, by zapewnić poszkodowanej rodzinie dach nad głową. Prosimy również przedsiębiorców o włączenie się w akcję pomocową poprzez przekazanie materiałów budowlanych. Za każdy  gest dobrej woli w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy.

Źródło: http://naszabobowa.pl/

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe