Wyposażenie stacji narciarstwa w Krzywej

  • 06.05.2021, 10:26
  • Źródło: http://www.sekowa.pl/
Wyposażenie stacji narciarstwa w Krzywej

Wspólny projekt Parafii w Gładyszowie i Gminy Sękowa. Realizacja wspólnego projektu, którego przedmiotem jest wyposażenie domu pielgrzyma w Gładyszowie w niezbędny sprzęt do prowadzenia zajęć edukacyjnych oraz doposażenie znajdującego się naprzeciwko cerkwi nowego budynku Centrum Narciarstwa Biegowego w meble do pomieszczeń socjalnych i gospodarczych.

W budynku świetlicy urządzono także ekspozycję starych fotografii, która ma wzmacniać tożsamość kulturową miejscowości Krzywa i Gładyszów. Wspólne działania mają być uzupełnieniem działań wspierających rozwój turystyki na terenie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki”. Projekt o wartości 57 630 zł został w całości sfinansowany z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „Wyposażenie świetlicy w Krzywej i Gładyszowie na ogólnodostępne centra integracji” mająca na celu rozwijanie turystyki i rekreacji na obszarze Lokalnej Grupy Działania Beskid Gorlicki poprzez wyposażenie domu pielgrzyma w Gładyszowie i świetlicy w Krzywej w meble i ekspozytory upowszechniające dziedzictwo kulturowe regionu do dnia złożenia wniosku o płatność końcową współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Operacja realizowana jest w ramach wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki”.

Źródło: http://www.sekowa.pl/

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe