NOWE PRZEPISY W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA PIESZYCH OBOWIĄZUJĄCE OD 1 CZERWCA 2021 ROKU. KAMPANIA INFORMACYJNO – EDUKACYJNA

  • 25.05.2021, 14:56 (aktualizacja 25.05.2021, 15:08)
  • Źródło: https://gorlice.policja.gov.pl/kgr/aktualnosci
NOWE PRZEPISY W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA PIESZYCH OBOWIĄZUJĄCE OD 1 CZERWCA…

 

Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie wspólnie z Małopolską Wojewódzką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego prowadzi kampanię informacyjną dotyczącą nowych przepisów Ustawy Prawa o ruchu drogowym w zakresie bezpieczeństwa pieszych. Regulacje prawne w tym zakresie obowiązują od 1 czerwca 2021 roku.

Celem przedsięwzięcia jest przygotowanie uczestników ruchu drogowego do nowych przepisów, które mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa głównie pieszych. W ramach kampanii przygotowane zostały plakaty, ulotki oraz prezentacja multimedialna - omawiająca nowe zmiany w przepisach.
Prezentacja będzie wyświetlana na ekranach środków transportu publicznego MPK w Krakowie, a także w pociągach województwa małopolskiego. Natomiast plakaty będą rozprowadzane, m.in. w punktach szczepień, ośrodkach zdrowia, kościołach, urzędach: miast, gminy, starostwach, bibliotekach, domach kultury, na witrynach osiedlowych, w placówkach PSP oraz OSP, a także w innych miejscach szczególnie uczęszczanych przez mieszkańców.

Źródło: https://gorlice.policja.gov.pl/kgr/aktualnosci

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe