KOLEJNE ZDARZENIA NA DROGACH POWIATU GORLICKIEGO. POLICJA APELUJE O OSTROŻNOŚĆ I ROZWAGĘ

  • 21.07.2021, 20:07
  • Źródło: https://gorlice.policja.gov.pl/
KOLEJNE ZDARZENIA NA DROGACH POWIATU GORLICKIEGO. POLICJA APELUJE O OSTROŻNOŚĆ…

Wczoraj na drogach powiatu gorliccy policjanci odnotowali kolejne poważnie wyglądające zdarzenie drogowe. Na szczęście nikt nie odniósł w nim poważnych obrażeń. W ciągu ostatniego tygodnia odnotowano 14 zdarzeń drogowych oraz ujawniono aż 7 kierujących pod wpływem alkoholu. Policjanci apelują o odpowiedzialność i rozwagę.

Do bardzo poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (20.07.2021 r.) w Kobylance. Jak ustalili policjanci, kierująca samochodem Ford – mieszkanka Krygu – podczas wyprzedzania samochodu VW na oznakowanym skrzyżowaniu doprowadziła do zderzenia z nim. Po zderzeniu samochody wypadły z jedni i wpadły na siebie w przydrożnym rowie.

Volkswagenem podróżowała mieszkanka Kobylanki wraz z dwójką swoich dzieci w wieku 6 i 13 lat. Po zdarzeniu do szpitala trafił 13-letni chłopiec – pasażer pojazdu VW oraz kierująca fordem. Szczęśliwie okazało się, że żadne z nich nie odniosło w zdarzeniu poważnych obrażeń.

W związku z wciąż licznymi zdarzeniami gorliccy policjanci apelują do kierujących o ostrożną jazdę oraz trzeźwość za kierownicą. 

Prędkość, nieprawidłowe wykonywanie manewrów, czy zwykła nieostrożność kierujących to najczęstsze przyczyny kolizji. Wielu z nich można byłoby uniknąć, przestrzegając zasad ruchu drogowego oraz zachowując rozwagę.

 
Źródło: https://gorlice.policja.gov.pl/

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe