NOWE RADIOWOZY DLA GORLICKICH POLICJANTÓW

  • 09.01.2022, 17:16 (aktualizacja 09.01.2022, 17:21)
  • Źródło: https://gorlice.policja.gov.pl/
NOWE RADIOWOZY DLA GORLICKICH POLICJANTÓW

 

Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach w ostatnich tygodniach 2021 roku wzbogaciła się o 3 nowe samochody służbowe zakupione dzięki wsparciu samorządów lokalnych z powiatu gorlickiego. Jeden radiowóz oznakowany oraz dwa nieoznakowane już zasiliły tabor Komisariatu Policji w Bieczu, Posterunku Policji w Uściu Gorlickim oraz Wydziału Kryminalnego.

Grudzień to miesiąc który często kojarzy się z otrzymywaniem prezentów. Gorliccy policjanci także w tym ostatnim miesiącu 2021 roku obdarowani zostali nowymi radiowozami, które zakupiono dzięki finansowemu wsparciu samorządów lokalnych z terenu powiatu gorlickiego.

Jeden z zakupionych pojazdów to oznakowany radiowóz marki Mitsubishi z napędem hybrydowym, który został przekazany do służby w Posterunku Policji w Uściu Gorlickim, natomiast pozostałe dwa to pojazdy nieoznakowane, przekazane do służby w Komisariacie Policji w Bieczu oraz Wydziale Kryminalnym gorlickiej komendy.

Nowe samochody przyczyniły się do unowocześnienia taboru gorlickiej komendy i znacząco poprawiły warunki pracy stróżów prawa.

Kierownictwo gorlickiej jednostki Policji oraz jej funkcjonariusze serdecznie dziękują samorządom lokalnym, za wsparcie gorlickiej Policji. Jednocześnie, na progu Nowego 2022 roku, życzymy, aby ta dobra współpraca nadal przynosiła jak najlepsze rezultaty i przekładała się na wysoki poziom bezpieczeństwa mieszkańców powiatu gorlickiego.

 
Źródło: https://gorlice.policja.gov.pl/

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe