POLICJANCI Z BOBOWEJ UJAWNILI OSOBY POSIADAJĄCE SUBSTANCJE PSYCHOTROPOWE I NARKOTYKI

  • 08.08.2022, 22:59
  • Źródło: https://gorlice.policja.gov.pl/
POLICJANCI Z BOBOWEJ UJAWNILI OSOBY POSIADAJĄCE SUBSTANCJE PSYCHOTROPOWE…

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej zatrzymali 3 osoby, z których jedna posiadała znaczne ilości substancji psychotropowych oraz środki odurzające. Wszystkie osoby usłyszały już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

W ostatni piątek (05.08. br.) w godzinach porannych, policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej wraz z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach weszli do domu 26-letniego mieszkańca Bobowej i w trakcie przeszukania natrafili na ponad 0,5 kg substancji psychotropowych w postaci mefedronu i ponad 48 gramów marihuany.  

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia postawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci  dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego w wysokości 5 tys. zł. W sprawie toczy się śledztwo prowadzone przez Komisariat Policji w Bobowej.

W sobotę (06.08) w trakcie kontroli drogowej także policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej ujawnili przy mieszkance powiatu tarnowskiego i mieszkańcu gminy Bobowa 8 gramów mefedronu. Osoby te również zostały zatrzymane, a następnego dnia przedstawiono im zarzuty posiadania substancji psychotropowych za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

 
Źródło: https://gorlice.policja.gov.pl/

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe