Ustalono zasady zgłaszania kandydatów do OKW

  • 27.03.2020, 12:49
  • Źródło: UM Gorlice / Gorlice.pl
Ustalono zasady zgłaszania kandydatów do OKW
W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 i 522), tj. z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz wyjaśnieniami Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 marca 2020 r. informuję o sposobie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w Urzędzie Miejskim w Gorlicach:

1) zgłoszenia kandydatów na członków komisji należy przesłać najpóźniej do 10 kwietnia 2020  r. do godz. 15:30 w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected].
Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. Oryginały zgłoszenia należy przesłać do Urzędu Miejskiego za pośrednictwem poczty lub wrzucić do specjalnej urny wrzutowej na dokumenty znajdującej się w holu Urzędu Miejskiego w Gorlicach – Segment A (oryginalne dokumenty mogą wpłynąć do Urzędu po upływie terminu na dokonywanie zgłoszeń, tj. po 10 kwietnia 2020 r.);
2) dopuszcza się uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego;
3) potwierdzenie doręczenia do Urzędu Miejskiego zgłoszenia nastąpi przez osobę upoważnioną za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Szczegółowe informacji udziela Daniel Janeczek – Sekretarz Miasta, tel. 18 35 51 211.

Źródło: UM Gorlice / Gorlice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe