Gorliczanie ruszyli z akcją pomocy medykom!

  • 01.04.2020, 17:28
  • Źródło: UM Gorlice / Gorlice.pl
Gorliczanie ruszyli z akcją pomocy medykom!
Sytuacja epidemiczna w Polsce jest coraz trudniejsza – każdego dnia media donoszą o nowych zachorowaniach, a z różnych części kraju dochodzą informacje o braku podstawowych środków ochrony dla personelu medycznego w szpitalach, a to przecież medycy stoją w pierwszej linii frontu w walce o nasze zdrowie i życie. Możemy jednak wyrównać szanse w tym starciu! Grupa gorliczan wyszła ze wspaniałą inicjatywą organizacji zbiórki funduszy, środków ochronnych czy środków czystości i przekazania ich gorlickiemu szpitalowi.

Do tablicy z inicjatywą organizacji zbiórki, wywołał Burmistrza Rafała Kuklę mieszkający za granicą gorliczanin, Pan Sebastian Chrzan. Podejmując rękawicę, Burmistrz po konsultacjach z lekarzami i pielęgniarkami, skontaktował się z Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Sprawności Dzieci i Młodzieży „Sprawne Smoki” w Gorlicach, Panią Małgorzatą Markowicz, z prośbą o przeprowadzenie zbiórki, nad którą objął honorowy patronat.

Składka przeprowadzona zostanie za pomocą portalu zrzutka.pl.

LINK DO ZRZUTKI ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ:
https://zrzutka.pl/z/ochronmygorlickichmedykow

Wpłat można dokonywać także bezpośrednio na konto Stowarzyszenia:
11 8795 0005 2001 0022 4578 0001
z dopiskiem „ochrońmy gorlickich medyków".

Zebrane środki przekazane zostaną dla Związku Zawodowego Pracowników Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach.

Wszystkich, którzy mogą włączyć się w akcję zachęcamy do wpłat, a także do udostępniania zbiórki! Im więcej osób wpłaci choćby drobna kwotę, tym więcej uda się osiągnąć. Gorliczanie nie raz pokazali, że mają wielkie serca i potrafią się zjednoczyć – i tym razem wspólnie stawmy czoło zagrożeniu!

Źródło: UM Gorlice / Gorlice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe