Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 czerwca 2026 03:18
Reklama

Gorliccy policjanci włączają się do akcji #Gaszyn Challenge!

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach włączyli się do akcji #GaszynChallenge, przyjmując tym samym nominację, z KPP w Limanowej.
  • Źródło: \\\\Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Podziel się
Oceń

`#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są bardzo proste: osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto wybranego dzieciaka. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby. Cel akcji jest jak najbardziej szczytny: zbiórka środków pieniężnych na kosztowną terapię genową dla 18-miesięcznego Wojtusia chorego na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Kwota potrzebna Wojtusiowi została osiągnięta, ale #GaszynChallenge trwa, nadal walczymy dla chorych dzieci. Kolejne dzieci zmagające się z tą poważną chorobą, czekają na nasze wsparcie. Niech hasło „pompujemy dla dzieciaków” zmobilizuje nas do działania właśnie dla nich.

Jak informują organizatorzy akcji: Można łamać zasady, ale tylko w górę :) 

 

Policjanci z gorlickiej komendy nie po raz pierwszy pomagają potrzebującym i zawsze chętnie angażują się w akcje niesienia pomocy. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach „pompowali” dla  innych dzieci chorych na SMA. Swoich podwładnych wsparła ich komendant podinsp. Dorota Tokarz oraz jej zastępca kom. Mariusz Piotrowski. `

 

`Do dalszej walki o zdrowie chorych dzieci nominujemy:

- Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

- Komendę Powiatową Policji w Nowym Targu

- Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.`


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Xyz Treść komentarza: Zgadzam się z panem powyżej i pozdrawiam nauczycieli w tym ośrodku specjalnym Data dodania komentarza: 13.05.2026, 21:14 Źródło komentarza: Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej będzie świętować 120-lecie istnienia Autor komentarza: Iks de Treść komentarza: Śmiechu warte xD co ze szkoły z Ropicy można wynieść to to że jak ktoś jest lepszy usytuowany to jest lepiej traktowany ale jak się idzie do szkoły średniej to takie uczniowe już mają pod górę xD Data dodania komentarza: 8.05.2026, 08:37 Źródło komentarza: Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej będzie świętować 120-lecie istnienia Autor komentarza: nw Treść komentarza: witam, bardzo przeswietlone nagranie, polecam zmienic ustawienia kamery i kadry łapcie inaczej bo mnie skręca, pozdrawiam Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:22 Źródło komentarza: Dni Otwarte w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej Autor komentarza: FUNDACJA MAŁY KROK WIELKA SIŁA Treść komentarza: Dziekujemy bardzo serdecznie za przygotowany materiał zalewu zespołowi GORLICE TV. Data dodania komentarza: 5.05.2026, 19:19 Źródło komentarza: Podsumowanie Ogólnopolskiego Turnieju Futbol Plus Autor komentarza: Kibic Treść komentarza: 👏👏👏 Data dodania komentarza: 17.01.2026, 16:18 Źródło komentarza: „Miło mi poinformować, że swoją sportową oraz akademicką karierę od początku 2026 r. kontynuuję już w Stanach Zjednoczonych” - mówi Paulina Kicilińska czołowa biegaczka z ULKS Lipinki Autor komentarza: Prawda w oczy Treść komentarza: Jest tam taka co stoii przed figura a diabła ma za skórą. Data dodania komentarza: 27.12.2025, 20:39 Źródło komentarza: Chór Cantores Carvatiani z Gorlic wyśpiewał srebrne pasma w Hiszpanii
Reklama
Reklama