Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 12:36
Reklama

„Głupota i nieodpowiedzialność”. Apele o noszenie maseczek w zatłoczonych miejscach, bo wielu turystów tego nie robi

Miniony weekend upłynął pod znakiem wysokiego wzrostu nowych przypadków zakażeń. Dziś resort zdrowia ogłosił koronawirusa wykryto u kolejnych 337 osób. W sobotę (25.07) zachorowań było 584, co stanowiło drugą najwyższą dzienną liczbę od początku epidemii w Polsce. Najtrudniejsza sytuacja jest w województwach śląskim i małopolskim, ale nowe przypadki odnotowano wszędzie, także na Wybrzeżu, dlatego eksperci apelują o zachowanie dystansu i noszenie maseczek w zatłoczonych miejscach. Para turystów - Łukasz i Ula - na molo w Sopocie przyznała, że już raczej nie nosi maseczek. – Większość ludzi też o tym zapomina, wszyscy są zmęczeni tym. My też już tego unikamy – przyznali. Ula zadeklarowała, że nie obawia się braku maseczek. Inna z turystek - Monika - zapewniła, że nosi maseczki w miejscach zamkniętych, a na plaży stara się zachować dystans od innych osób. - Wydaje mi się, że jest bezpiecznie – stwierdziła. Zdecydowanie inną postawę zaprezentowała para starszych turystów - pani Mirosława i pan Radosław. - Wczoraj były tu tak niesamowite tłumy, że przejść nie można było i nikt nie miał maseczki oprócz nas. Głupota i nieodpowiedzialność – ocenili. - Każdy czeka, aż się sam sparzy. Jak się sparzy, to wtedy będzie wiedział, jak zachoruje. Tak to wszyscy lekceważą – dodała pani Mirosława.
  • Źródło: TVN24/x-news
„Głupota i nieodpowiedzialność”. Apele o noszenie maseczek w zatłoczonych miejscach, bo wielu turystów tego nie robi
Podziel się
Oceń


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Xyz Treść komentarza: Zgadzam się z panem powyżej i pozdrawiam nauczycieli w tym ośrodku specjalnym Data dodania komentarza: 13.05.2026, 21:14 Źródło komentarza: Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej będzie świętować 120-lecie istnienia Autor komentarza: Iks de Treść komentarza: Śmiechu warte xD co ze szkoły z Ropicy można wynieść to to że jak ktoś jest lepszy usytuowany to jest lepiej traktowany ale jak się idzie do szkoły średniej to takie uczniowe już mają pod górę xD Data dodania komentarza: 8.05.2026, 08:37 Źródło komentarza: Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej będzie świętować 120-lecie istnienia Autor komentarza: nw Treść komentarza: witam, bardzo przeswietlone nagranie, polecam zmienic ustawienia kamery i kadry łapcie inaczej bo mnie skręca, pozdrawiam Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:22 Źródło komentarza: Dni Otwarte w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej Autor komentarza: FUNDACJA MAŁY KROK WIELKA SIŁA Treść komentarza: Dziekujemy bardzo serdecznie za przygotowany materiał zalewu zespołowi GORLICE TV. Data dodania komentarza: 5.05.2026, 19:19 Źródło komentarza: Podsumowanie Ogólnopolskiego Turnieju Futbol Plus Autor komentarza: Kibic Treść komentarza: 👏👏👏 Data dodania komentarza: 17.01.2026, 16:18 Źródło komentarza: „Miło mi poinformować, że swoją sportową oraz akademicką karierę od początku 2026 r. kontynuuję już w Stanach Zjednoczonych” - mówi Paulina Kicilińska czołowa biegaczka z ULKS Lipinki Autor komentarza: Prawda w oczy Treść komentarza: Jest tam taka co stoii przed figura a diabła ma za skórą. Data dodania komentarza: 27.12.2025, 20:39 Źródło komentarza: Chór Cantores Carvatiani z Gorlic wyśpiewał srebrne pasma w Hiszpanii
Reklama
Reklama