Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 14 maja 2026 00:25
Reklama

 GORLICE: DWÓCH NARKOTYKOWYCH DILERÓW ARESZTOWANYCH

  • Źródło: https://gorlice.policja.gov.pl/
 GORLICE: DWÓCH NARKOTYKOWYCH DILERÓW ARESZTOWANYCH
Podziel się
Oceń

 

Działania funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach doprowadziły do zatrzymania w ciągu kilku dni trzech mężczyzn, podejrzanych o posiadanie i udzielanie środków odurzających. Wobec dwóch podejrzanych Sąd Rejonowy w Gorlicach zastosował areszt tymczasowy.

Bazując na ustaleniach operacyjnych funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach prowadzili działania wymierzone przeciwko narkotykowym dilerom.11 września 2021 roku zatrzymali dwóch mieszkańców Gorlic w wieku 25 lat i 30 lat, przy których podczas prowadzonych czynności procesowych ujawniono łącznie kilkadziesiąt gramów środków odurzających w postaci marihuany i substancji psychotropowych w postaci amfetaminy. W toku prowadzonego śledztwa 30-latkowi przedstawiono zarzuty dotyczące  szeregu przestępstw określonych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, m.in. odpłatnego udzielania narkotyków, za co grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Gorlicach, Sąd Rejonowy w Gorlicach w dniu 13 września br zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 30-latka. Drugi zatrzymany usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat odsiadki.

17 września 2021 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach przeprowadzili kolejną realizację w ramach tej sprawy. Zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego,. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawniono ponad 133 gramów marihuany i ponad 83 gramów amfetamin (łącznie ponad 216 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych). W dniu 19 września br. Sąd Rejonowy w Gorlicach na wniosek Prokuratury Rejonowej w Gorlicach zastosował wobec 29-latka areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za udział w obrocie środkami odurzającymi grozi mu od 2 do 15 lat pozbawienia wolności.
Prowadzone w tej sprawie śledztwo ma charakter rozwojowy  i wielowątkowy. 

 

Napisz komentarz

Komentarze

Pies 22.09.2021 09:40
Ale jak gliniarz z Gorlic był zamieszany w narkotyki to nie poszedł siedzieć tylko jeździ w inposcie haha polskie prawo

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: XyzTreść komentarza: Zgadzam się z panem powyżej i pozdrawiam nauczycieli w tym ośrodku specjalnymData dodania komentarza: 13.05.2026, 21:14Źródło komentarza: Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej będzie świętować 120-lecie istnieniaAutor komentarza: Iks deTreść komentarza: Śmiechu warte xD co ze szkoły z Ropicy można wynieść to to że jak ktoś jest lepszy usytuowany to jest lepiej traktowany ale jak się idzie do szkoły średniej to takie uczniowe już mają pod górę xDData dodania komentarza: 8.05.2026, 08:37Źródło komentarza: Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej będzie świętować 120-lecie istnieniaAutor komentarza: nwTreść komentarza: witam, bardzo przeswietlone nagranie, polecam zmienic ustawienia kamery i kadry łapcie inaczej bo mnie skręca, pozdrawiamData dodania komentarza: 5.05.2026, 20:22Źródło komentarza: Dni Otwarte w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w BystrejAutor komentarza: FUNDACJA MAŁY KROK WIELKA SIŁATreść komentarza: Dziekujemy bardzo serdecznie za przygotowany materiał zalewu zespołowi GORLICE TV.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 19:19Źródło komentarza: Podsumowanie Ogólnopolskiego Turnieju Futbol PlusAutor komentarza: KibicTreść komentarza: 👏👏👏Data dodania komentarza: 17.01.2026, 16:18Źródło komentarza: „Miło mi poinformować, że swoją sportową oraz akademicką karierę od początku 2026 r. kontynuuję już w Stanach Zjednoczonych” - mówi Paulina Kicilińska czołowa biegaczka z ULKS LipinkiAutor komentarza: Prawda w oczyTreść komentarza: Jest tam taka co stoii przed figura a diabła ma za skórą.Data dodania komentarza: 27.12.2025, 20:39Źródło komentarza: Chór Cantores Carvatiani z Gorlic wyśpiewał srebrne pasma w Hiszpanii
Reklama
Reklama