Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 07:14
Reklama

XIX Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Kobylance

Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Podziel się
Oceń

realizacja: Piotr Sekuła
montaż: Krzysztof Kumorkiewicz

Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych:

Klasy III – V Szkoły Podstawowej oraz klasy VI - VIII Szkoły Podstawowej.

Komisja Konkursowa swoją uwagę skupiła na umiejętnościach językowych, wokalnych, tanecznych, zachowaniu się na scenie, oryginalności występu i jego przygotowaniu  oraz ogólnym wrażeniu artystycznym.

Wyniki tegorocznego konkursu w grupie młodszej:

 I miejsce – Aleksandra Skałba ze Szkoły Podstawowej w Lipinkach, II miejsce – Konrad Wacławik z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kwiatonowicach i III miejsce – Maja Bukowska ze Szkoły Podstawowej w Zagórzanach

Wyniki konkursu w grupie starszej:

I miejsce – Lena Wacławik z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kwiatonowicach, II miejsce – Elżbieta Waląg ze Szkoły Podstawowej w Moszczenicy, III miejsce – zespół w składzie: Amelia Mika, Patrycja Kościelniak, Julia Zawadowicz i Tymoteusz Ostrowski  ze Szkoły Podstawowej w Dominikowicach, III miejsce – Justyna Góra z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stróżówce

Wyróżnienia otrzymali: Kinga Krygowska ze Szkoły Podstawowej w Lipinkach, Wiktoria Tylawska ze Szkoły Podstawowej w Krygu i Nadia Gonek ze Szkoły Podstawowej w Zagórzanach

Zwycięzcom gratulujemy,  a dyrekcjom szkół, nauczycielom języków obcych i muzyki oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie Festiwalu bardzo dziękujemy.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama